EndyMed PRO RF 3-DEEP ліфтинг по обличчю та тілу

Запатентована технологія 3DEEP забезпечує

  • відновлення пружності шкіри
  • зміцнення і ліфтинг шкіри обличчя, шиї і декольте
  • підтяжку овалу обличчя та підщелепної зони
  • омолодження шкіри лоба та корекцію вікових змін в привушній зоні
  • RF-ліфтинг навколо очей, зменшення зморшок та відновлення пружності шкіри коло губ

Улюблені процедури

  • EndyMed PRO RF 3 DEEP ліфтингу по обличчю та тілу₴40 хвилина

Єдиний в Чернівцях апарат, що знаходиться в нашому центрі, поверне вам молодість та свіжість.

EndyMed PRO — це універсальна платформа комплексної RF-терапії, яка постійно вдосконалюється та оновлюється. Апарат укомплектований маніпулами : Contour, Intensif, Shaper, Mini Shaper, iFine

3DEEP® Contour — нова функція вакуумного масажу в поєднанні з RF-енергією. Використовується для зменшення об’ємів тіла, моделювання і підтяжки фігури, ефективного усунення целюліту та розтяжок.

Одночасне застосування вакууму і 3DEEP енергії активізує лімфатичну систему, покращує мікроциркуляцію, стимулює ліполіз.

3 DEEP® Intensif дозволяє проводити процедури глибокого 3D-ремоделювання і омолодження шкіри з метою її ущільнення і зміцнення, розгладжування зморшок, а також лікування атрофічних рубців постакне, травматичних шрамів і стрій на тілі.

Мікроголкова технологія 3DEEP Intensif доставляє енергію відразу в дерму в оптимальному терапевтичному об’ємі при мінімальному впливі на епідерміс, стимулюючи потужний синтез нового колагену і еластину.

3DEEP® Shaper призначена для корекції целюліту на великих проблемних зонах тіла: животі, стегнах, сідницях.

Дозволяє неінвазивним комфортним способом усунути атонічність і в’ялість шкіри будь-якої етіології, скоротити і усунути прояви целюліту, а також активізувати розщеплення жирових відкладень.

3DEEP® Mini Shaper розроблена спеціально для усунення локальних жирових відкладень і підтяжки шкіри в малих зонах — субментальна зона, V-зона (нижня третина обличчя), руки, коліна.

Для Mini Shaper розроблений спеціальний протокол для підтяжки овалу обличчя, в результаті якого підтягуються «брилі» та забирається друге підборіддя.

3DEEP® iFine — найменша за розміром маніпула, розроблена спеціально для обробки периорбитальної і периоральної зон.

Ергономічна форма 3DEEP iFine дозволяє з ювелірною точністю проводити процедури на тонкій шкірі цих складних ділянок. Ефективно і безпечно стимулює процеси омолодження делікатної шкіри зон навколо очей і навколо губ.

DREAM-LIFE

Наша адреса

м. Чернівці вул. Героїв Майдану, 150
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Часи роботи

щоденно з 9:00 до 19:00 (без вихідних)
+38 (099) 520 88 88

Ми в соцмережах

Новини та Акції

Від тепер у салоні Dream Life єдиний у Чернівцях аппарат радіохвильвого ліфтингу Endymed PRO. Встигни підготувати своє тіло до літа

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ....