Догляд за обличчям Intraceuticals

Процес оновлення INTRACeuticals відбувається в три етапи

  • глибоке зволоження
  • підтримання належного рівня вологи
  • пом'якшення і створення захисного шару

Улюблені процедури

  • Booster (вітамін A, C та antioxidant)₴4000
  • Лікування проблемної чутливої шкіри з акне Clarity Sensitive₴4000
  • Обновлення та сяйво.Opulence₴4000
  • Омолодження і біоревіталізація. Rejuvenate₴4000

Цей бренд пропонує комплекс процедур, що спрямовані на безін’єкційне омолодження і догляд за шкірою.
Киснева біоревіталізація не має рівних за ефективністю, комфортом і безпекою та дає вражаючий ефект. Зморшки швидко розгладжуються, а шкіра миттєво набуває здорового і сяючого вигляду.

Регенерація відбувається при використанні косметичних засобів Intraceuticals в поєднанні з очищенням гіпербаричним киснем і спеціальною сироваткою, до складу якої входить низькомолекулярна гіалуронова кислота. Саме це сприяє відновленню і підтриманню рівня вологи в шкірі.

Процедури і косметика Intraceuticals — вибір зірок і експертів в салонах краси та клініках класу люкс в 30 країнах світу, в тому числі і в нашому центрі.

Оновлення та сяйво. Opulence

Інноваційна омолоджуюча сироватка миттєво насичує шкіру низькомолекулярною гіалуроновою кислотою. Це зволожує шкіру та забезпечує проникнення всіх активних речовин в глибокі шари епідермісу, створюючи основу для подальшого догляду та живлення шкіри.

Корекція і ліфтинг. Atoxelene

Ця процедура є природною альтернативою ін’єкціям ботулотоксину. При її проведенні шкіра миттєво насичується низькомолекулярною гіалуроновою кислотою. Завдяки великому вмісту олигопептида, розгладжуються зморшки. 

Booster

Ці процедури дозволяють отримати експрес-ефект відновлення шкіри. При цьому уповільнюються процеси старіння, шкіра захищена від фотостаріння. Здійснюється регуляція роботи сальних залоз, що перешкоджає висипанням. За допомогою сироваток-бустерів можна прибрати поверхневу сітку зморшок і вікові плями, зміцнити капіляри, отримати видимий ліфтинговий ефект. 

Омолодження і біоревіталізація. Rejuvenate

Низькомолекулярна гіалуронова кислота, що міститься в цьому препараті, здатна проникати глибоко в шкіру і запускати вироблення власних факторів зволоження. Сироватка добре живить шкіру, зміцнює її структуру і стимулює процеси відновлення і регенерації прямо зсередини.

Лікування проблемної чутливої шкіри з акне Clarity Sensitive

Завдяки комплексу протизапальних та загоюючих компонентів, цей препарат лікує дефекти шкіри, знімає ознаки запалення, підсушує висипання і стимулює процеси регенерації. Тим самим забезпечуючи проблемній шкірі доглянутий, здоровий вигляд.

DREAM-LIFE

Наша адреса

м. Чернівці вул. Героїв Майдану, 150
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Часи роботи

щоденно з 9:00 до 19:00 (без вихідних)
+38 (099) 520 88 88

Ми в соцмережах

Новини та Акції

Від тепер у салоні Dream Life єдиний у Чернівцях аппарат радіохвильвого ліфтингу Endymed PRO. Встигни підготувати своє тіло до літа

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ....