Пресотерапія

Застосування пресотерапії:

  • профілактика і лікування варикозного розширення вен
  • позбавлення целюліту
  • корекція фігури
  • усунення в’ялості шкіри
  • зняття набряків

Улюблені процедури

  • Пресотерапія окремих зон₴350

Пресотерапія — це інноваційний метод схуднення, заснований на боротьбі з целюлітом. Процедура дає хороші результати завдяки точному впливу на проблемні зони за допомогою костюма. Обережний, м’який масаж поступово підтягує шкіру і позбавляє від складок. При цьому не призводить до мікротравм або пошкоджень шкіри.

Пацієнту надягають спеціальний костюм або його частини, в який апаратом подається стиснене повітря за заздалегідь встановленою програмою. Воно хвилеподібно впливає одночасно на задані ділянки тіла. Що сприяє поліпшенню тонуса судин і зменшення проникності капілярів.

Вже після першої процедури відчуваються приємне тепло у всьому тілі, легкість в ногах, приплив бадьорості, поліпшується настрій. А після наступних сеансів зникають набряки, зменшуються прояви целюліту, вирівнюється колір шкіри і зникає видима судинна сітка.

Незважаючи на те, що процедура пресотерапії допомагає вирішити багато проблем, пов’язаних як зі здоров’ям, так і з зовнішністю, існує ряд протипоказань, які необхідно враховувати. Наприклад, цукровий діабет, тромбоз, вагітність, лактація та інше.

Наші досвідчені спеціалісти обов’язково попередять вас про них, щоб уникнути небажаних наслідків.

DREAM-LIFE

Наша адреса

м. Чернівці вул. Героїв Майдану, 150
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Часи роботи

щоденно з 9:00 до 19:00 (без вихідних)
+38 (099) 520 88 88

Ми в соцмережах

Новини та Акції

Від тепер у салоні Dream Life єдиний у Чернівцях аппарат радіохвильвого ліфтингу Endymed PRO. Встигни підготувати своє тіло до літа

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ....