ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ INTRACEUTICALS

https://dreamlife.in.ua/uploads/services/1b91ec38afa539cdf5eb3d2da791c2ae.png

Улюблені процедури

 

  • Rejuvenate
  • 5000 ₴

Киснева терапія Intraceuticals — розкішний тренд майбутнього — ефективна, комфортна і безпечна апаратна методика глибокого зволоження і миттєвого ліфтингу від одноіменного австралійського бренду.

Це єдина у світі ефективна процедура омолодження, яка доставляє гіалуронову кислоту в глибокі шари шкіри без ін'єкцій.

Основні етапи проведення процедури Intraceuticals:

Підготовчий етап - очищення шкіри спеціальним гелем з легкою текстурою 𝙂𝙀𝙉𝙏𝙇𝙀 𝘾𝙇𝙀𝘼𝙉𝙎𝙀𝙍, який прекрасно справляється з видаленням макіяжу і поверхневих забруднень та готує шкіру для проведення наступних етапів догляду.

Глибоке очищення - видалення зроговілих клітин шкіри за допомогою м'якого ензимного пілінгу 𝙀𝙉𝙕𝙔𝙈𝙀 𝙀𝙓𝙁𝙊𝙇𝙄𝘼𝙉𝙏.


ЕТАП 1: Глибоке зволоження та насичення - введення інтенсивної сироватки 𝘿𝘼𝙄𝙇𝙔 𝙎𝙀𝙍𝙐𝙈 за допомогою апарату Intraceuticals, яка глибоко зволожує, тонізує, насичує шкіру антиоксидантами і забезпечує стійкий ефект ліфтингу.


ЕТАП 2: Підтримання рівня вологи - нанесення 𝙃𝙔𝘿𝙍𝘼𝙏𝙄𝙊𝙉 𝙂𝙀𝙇 - омолоджуючого зволожуючого гелю, який створює водний резерв шкіри, розгладжує зморшки і вирівнює колір обличчя.


ЕТАП 3: Захист - нанесення крему 𝙈𝙊𝙄𝙎𝙏𝙐𝙍𝙀 𝘽𝙄𝙉𝘿𝙄𝙉𝙂 𝘾𝙍𝙀𝘼𝙈, який допоможе захистити шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища і запобігти зневодненню.

 

4 лінії косметики Intraceuticals на якій проводять процедуру кисневої терапії:

Opulence. Оновлення та сяйво. Ця процедура є природною альтернативою ін’єкціям ботулотоксину. Під час її проведення шкіра миттєво насичується низькомолекулярною гіалуроновою кислотою, розгладжуються зморшки. 

Rejuvenate. Омолодження і біоревіталізація. Сироватка добре живить шкіру, зміцнює її структуру і стимулює процеси відновлення і регенерації зсередини.

Clarity Sensitive. Лікування проблемної чутливої шкіри з акне. Завдяки комплексу протизапальних та загоюючих компонентів, цей препарат лікує дефекти шкіри, знімає ознаки запалення, підсушує висипання і стимулює процеси регенерації. 

Booster - дозволяє отримати експрес-ефект відновлення шкіри: уповільнюються процеси старіння, шкіра стає більш захищеною від фотостаріння, здійснюється регуляція роботи сальних залоз, що перешкоджає висипанням. За допомогою сироваток-бустерів можна прибрати поверхневу сітку зморшок і вікові плями, зміцнити капіляри, отримати видимий ліфтинговий ефект.