Чи можливо схуднути в стегнах, боках, спині або животі?

Пружні сідниці та стрункі стегна без целюліту – мрія більшості панянок.
Зазвичай жінка знає свої «слабкі» місця і приділяє їм більше уваги. Та не завжди вдається досягти бажаного результату. В деяких випадках результат навіть протилежний.

На превеликий жаль, коли жінка починає худнути, то об’єми зменшуються зовсім не в бажаних місцях. Хоче позбутися складок на животі, а отримує мінус один розмір грудей. Замість стрункої талії стає власницею занадто худих ніг…
Що ж робити, якщо треба тільки прибрати зайві сантиметри на животі, а шикарні сідниці вас цілком влаштовують?

Є деякі секрети, які допоможуть досягти відмінного результату саме на тих ділянках тіла, які ви хочете вдосконалити.
Запам’ятайте важливі правила:

  • Жир не можна спалити в конкретному місці.
  • На тій ділянці тіла, яку ви тренуєте, ростуть м’язи.

В інтернеті можна знайти безліч вправ для стегон, живота, боків та інших частин тіла. Можна з ранку до ночі… ні, не бачити твої очі – зі всією повагою до пана Пономарьова, а качати прес. Але об’єми не зменшаться.
Простими словами, немає ніякого сенсу катувати навантаженнями певні зони тіла. Вони від цього стануть тільки більшими, тому що зростуть м’язи. Вправами жир не спалюється, цим процесом керують мозок, центральна нервова система та гормони.

Якщо «спеціаліст» гарантує вам схуднення в проблемній зоні шляхом тренувань, то радимо звернутися до більш компетентного фахівця. Звісно, ми не пропонуємо вам зовсім відмовитись від фізичних вправ. Ми просто радимо не плекати ілюзій.

Та й у відчай впадати не варто. Стати богинею вам допоможе сучасна апаратна косметологія. Саме ці процедури – єдині, які здійснять ваше бажання схуднути в конкретних зонах, зкоригують фігуру та покращать естетику тіла.

До них належать:

Лазерна ліпосакція — альтернатива класичній операції. Через мікронадріз вводять мініатюрний лазерний ліподеструктор, який руйнує жирові клітини. Процедура малотравматична, але все ж таки на шкірі протягом незначного проміжку часу залишаються маленькі ранки.

Ультразвукова терапія (кавітація) — це фактично безопераційна ліпосакція. Ультразвукові хвилі руйнують жирову тканину, яка потім виводиться з організму природним шляхом. Будьте уважні, тут великий перелік протипоказань та побічних ефектів.

Електроліполіз — процедура, при якій під шкіру вводять тонкі голки-електроди. Під впливом електроімпульсів жирова тканина розщеплюється, шкіра стає більш підтягнутою та рівною. Можуть виникнути невеликі гематоми, які достатньо швидко зникнуть.

Пресотерапія — вид апаратного лімфодренажного масажу для усунення застоїв в лімфатичній системі та надлишку рідини в організмі. Пацієнтка вдягає спеціальний костюм, який під’єднується до апарату, що генерує стисле повітря. Повітря набирається в кожну частину костюму по черзі, тим самим створюючи хвилеподібний масаж. Результат відмінний, але не довготривалий. Зайві сантиметри зникають за рахунок виведення рідини. А вона, як відомо, дуже швидко повертається.
Ударно-хвильова терапія. Як свідчить назва, її дія базується на ударній дії звукових хвиль певної довжини. Вони значно покращують циркуляцію крові та руйнують жирові відкладення. Але якщо ви маєте низький больовий поріг, то для вас ця процедура буде неприємною.

LPG-масаж — вакуумно-роликовий масаж, що проводиться в спеціальному обтягуючому комбінезоні, щоб запобігти розтягуванню шкіри. Процедура дозволяє зробити фігуру більш стрункою та підтягнутою. Нехай гематоми вас не лякають, це не надовго.

Icoone Laser — цей чудо-апарат, який нещодавно з’явився на нашому ринку, на відміну від класичного LPG є зовсім нетравматичним. В основі його дії лежить Мульти Мікро Альвеолярна Стимуляція (ММАС) запатентованої технології Roboderm. Простіше кажучи, в цьому апараті зкомбіновані моторизовані ролики та діодний лазер. На сьогодні це найкращий варіант. Безпечність апарату підтверджує той факт, що його , на відміну від всіх інших процедур, призначають навіть вагітним.

Як бачите, вибір процедур дуже широкий: від операційних до найсучасніших атравматичних. Ніщо не стоїть на заваді втіленню вашої мрії про ідеальну фігуру.
Тому на питання, яке було поставлено на початку статті, можна сміливо відповісти: «ТАК!». Якщо діяти комплексно «по всіх фронтах»: правильне харчування, фізичні вправи та апаратна косметологія, то ви отримаєте найкращий і, головне, довготривалий результат на заздрість всім.

Об авторе

Оставить комментарий

DREAM-LIFE

Наша адреса

м. Чернівці вул. Героїв Майдану, 150
НАПИСАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

Часи роботи

щоденно з 9:00 до 19:00 (без вихідних)
+38 (099) 520 88 88

Ми в соцмережах

Новини та Акції

Від тепер у салоні Dream Life єдиний у Чернівцях аппарат радіохвильвого ліфтингу Endymed PRO. Встигни підготувати своє тіло до літа

ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ....